Strogeel van kleur, helder, intens bouquet , rijk van smaak spectaculair elegant en harmonieus
Aangenaam en aanhoudende afdronk.
100% Glera/Prosecco
Lees meer.
Strogeel van kleur, helder, intens bouquet , rijk van smaak spectaculair elegant en harmonieus
Aangenaam en aanhoudende afdronk.
100% Glera/Prosecco
Heldere strogeel van kleur levendig door de fijne en aanhoudende, volle en intense boeket van geel fruit, hints van perzik, appel, banaan en blauweregen bloemen. Rijke smaak, fris, romig met een goede volheid en lengte in volledige correspondentie met de geur, elegant en harmonieus. Aangenaam en aanhoudende afdronk.
De wijnprovincie Veneto, in het noordoosten, is een van de belangrijkste producenten van kwaliteitswijnen van Italië.
Ten noorden van Venetië, in de heuvels rond Treviso, vinden we de wijngaarden van de zeer populaire en lichtvoetige, parelende wijn van deze streek, op basis van de gelijknamige druif – Prosecco dus. De plaatsjes Connegliano en Valdobbiadene vormen het hart van de Prosecco en de wijnen uit deze wijngaarden verheffen zich in kwaliteit ver boven die van de omliggende wijngaarden.
Langs de weg van Connegliano naar Tarzo, in het dorpje San Pietro di Falletto, verrijst “Le Manzane”, het familiebedrijf van Ernesto Balbinot. Één van de maar tien wijnboeren uit deze streek die eigen wijngaarden bezit. De passie en het vakmanschap waarmee Ernesto dit doet resulteerde al tot een groot aantal nationale en internationale onderscheidingen.